Як знайомитися з людьми? Як представлятися при знайомстві


Опубликованно 02.08.2018 02:15

Як знайомитися з людьми? Як представлятися при знайомстві

Перше знайомство з новими людьми для більшості вважається найскладнішим. Кожному хочеться справити приємне враження і дотримуватися всіх правил етикету. При першому спілкуванні дуже складно не нервувати і спробувати знайти спільні теми для розмови. Однак, якщо занадто сильно переживати, то можна тільки ще більше погіршити ситуацію.

Для того щоб зрозуміти, як знайомитися з людьми, необхідно дотримуватися декількох рекомендацій. Вони допоможуть дотримуватися всіх норм етикету і швидко заводити нових друзів. Як правильно представлятися

Будь-яке знайомство з новими людьми обов'язково має починатися з того, що кожен із співрозмовників називає своє ім'я. Також варто розібратися, яка саме обстановка сприяє спілкуванню. Якщо мова йде про офіційну або ділової зустрічі і одного з її учасників необхідно звернутися до іншого, то в першу чергу потрібно назвати незнайомцю своє прізвище, ім'я, по батькові. Однак у цьому випадку мова йде саме про тих ситуаціях, коли на зустрічі присутня певна кількість людей, які збираються разом з приводу роботи або іншої офіційної теми.

Якщо людина просто хоче запитати у перехожого дорогу до найближчого метро, то в цьому випадку, зрозуміло, не потрібно представлятися. Достатньо просто попросити пробачення за турботу і уточнити необхідну інформацію.

Якщо мова йде про те, як представлятися при знайомстві з жінкою, то першим своє ім'я називає представник чоловічої статі. Однак варто звернути увагу на деякі виключення в цьому правилі. Наприклад, якщо дівчина є студенткою, яка вперше бачить свого викладача, то в цьому випадку вона повинна назвати своє ім'я, прізвище та по батькові першої. Те ж саме стосується ситуації, коли представниця прекрасної статі займає положення по службі нижче свого нового співрозмовника. Якщо дівчина звертається до літньому чоловікові, то їй також варто представитися першої. Перше враження

Розбираючись про те, як знайомитися з людьми, важливо зрозуміти не тільки основні манери і правила етикету. Важливо не тільки представитися, але і зацікавити нового співрозмовника.

Глибоко в душі кожен чоловік є повноцінним егоїстом. Тому потрібно розуміти природу знайомства. Коли одна людина знайомиться з ким-то (можливо, це об'єкт симпатії або потенційний діловий партнер), то в цьому випадку на підсвідомому рівні він шукає якусь вигоду від цього спілкування. Однак необхідно приховувати свої інтереси, навіть якщо вони не є корисливими. Наприклад, вирішуючи, як познайомитися на вулиці з привабливою жінкою, не варто одразу говорити їй про своє палке бажання провести разом з нею вечір.

Початок спілкування повинні бути відстороненим, щоб чоловік не зрозумів, що його використовують для тієї чи іншої мети. Крім цього, багатьом людям потрібно досить багато часу на те, щоб довіритися новому знайомому. Тому не варто відразу розпитувати нового знайомого про його родині і відносинах на любовному фронті. Як вести себе при першій розмові

Перше враження є найважливішим. Тому розібравшись в людській психології і в тому, як знайомитися з людьми, варто запам'ятати основні правила бесіди.

В першу чергу важливо проявляти сильний інтерес до кожному слову, що вимовляє співрозмовник. Якщо навіть те, що він говорить, здається абсолютно типовим або нецікавим, то ні в якому разі не можна починати копатися в своєму телефоні або спостерігати за іншими людьми. Це образить нового знайомого, і, швидше за все, він спробує закінчити розмову як можна швидше.

Варто брати участь у бесіді, а не тільки чекати, коли закінчиться монолог співрозмовника. При цьому бажано підтримувати зоровий контакт. Однак не варто дивитися в упор. Необхідно проявляти зацікавленість і сконцентруватися на обличчі людини. Посмішка

На кожному семінарі про те, як навчитися знайомитися з людьми в різних ситуаціях, в першу чергу йдеться, що людина повинна випромінювати життєрадісність. Мало кого зацікавить похмурий співрозмовник, який бачить світ лише в сірих тонах.

Однак варто посміхатися виключно щирою посмішкою. Натягнута фальшивість дуже легко впадає в очі і починає дратувати. Особливо якщо людина недосвідчений у питаннях того, як потрібно знайомитися з людьми, щоб виробляти найкраще враження про себе. Ім'я співрозмовника

Під час розмови рекомендується називати іншої людини по імені. Абсолютно кожному подобається те, як воно звучить. Називаючи людину по імені, набагато простіше зблизитися з ним. Адже з дитинства всіх вчать тому, що не варто довіряти незнайомцям. Однак якщо співрозмовник знає ім'я іншої людини, то вони вже знайомі і можуть спілкуватися більш невимушено.

Якщо мова йде про дівчину, не варто перекручувати її ім'я, вважаючи, що це буде розцінено як прояв симпатії. Під час першого спілкування досить називати повне ім'я. Вже пізніше, після більш тривалого спілкування можна включити в свою промову більш ласкаві варіації імені об'єкта обожнювання. Однак якщо мова йде про колегу, з якої можуть бути виключно ділові стосунки, то переходити на такі фривольності не варто. Вибір теми

Якщо мова йде про людину, про яку є хоча б якась інформація, то варто знайти спільні точки дотику. Потрібно підібрати ту тематику, яка буде йому цікава.

Якщо людина незнайома, то варто почати спілкування з загальних тем (наприклад, поговорити про погоду або останніх новинах). Коли мова йде про дружньому спілкуванні, то в цьому випадку можна поцікавитися, яку музику слухає співрозмовник, яким спортом він займається і т. д.

Якщо стає очевидним, що співрозмовник втрачає інтерес до розмови, то варто негайно змініть тему. Як не соромитися знайомитися з людьми і бути цікавим у спілкуванні

Для того щоб навчитися робити гарне враження і зацікавлювати оточуючих в собі, потрібно стати більш різносторонньою людиною. Той, хто сам цікавиться навколишнім світом, завжди знаходиться в центрі уваги. Тому не варто концентруватися тільки на собі.

Якщо на перших порах знайомство викликає збентеження, то можна провести невелику тренування. Наприклад, потрібно взяти за правило підходити на вулиці до зовсім незнайомих людей і питати у них дорогу або час. Це допоможе перебороти психологічний бар'єр у спілкуванні з новими співрозмовниками.

Деяким дуже складно виконати навіть ця проста вправа. Не варто впадати у відчай. У вік комп'ютерних технологій набагато простіше спілкуватися в інтернеті. Тому можна попрактикуватися у віртуальному світі. Як знайомитися з людьми в соц. мережах

Якщо метою знайомства є відносини (так буває найчастіше), то в першу чергу варто визначитися, яким буде спілкування. Якщо у вас серйозні наміри, варто проявити більше уважності до свого профілю.

Наприклад, якщо хлопцеві сподобалася дівчина, але у нього на сторінці красуються знімки напівголих красунь, то дама не буде сприймати його серйозно. Тому потрібно прибрати всі зайві зображення і залишити найякісніші. Профілі, в яких зовсім немає фото, також не викликають у людей інтересу. Найчастіше вони вважають, що за безликою аватарки ховається маніяк або просто непривабливий людина.

Щоб справити враження на віртуального співрозмовника або співрозмовницю, не варто починати спілкування з заїжджених фраз і питання «Як справи?». Краще вивчити сторінку, людини, який викликав інтерес, і звернути увагу на те, що йому подобається. Наприклад, якщо хлопець захоплюється машин, можна запитати в нього, який фільм про автогонщиків він порекомендував би. Як знайомитися на вулиці

В цьому питанні найскладніше позбутися страхів. Багато хто побоюється, що при спробі знайомства люди будуть дивитися на них здивованими очима або зовсім почнуть проявляти агресію. Якщо мова йде про вподобаної дівчини, то досвідчені звабники рекомендують спочатку потренуватися спілкуватися з людьми, які з більшою готовністю йдуть на діалог.

Наприклад, практично в кожному дворі завжди знайдеться кілька бабусь, які сидять на лавці, відчайдушно потребуючи в спілкуванні з навколишнім світом. Досить сказати, що в останній час стоїть нестерпна спека або холод, і бесіда поллється рікою.

Ще один варіант і відмінна тренування, допомагає побороти збентеження, – це посміхатися випадковим перехожим. Велика частина людей обов'язково відреагує на такий позитивний жест і подарує відповідну посмішку.

Також варто почати вітатися з усіма сусідами і тими людьми, які не перший раз зустрічаються в магазині або по дорозі на роботу. Після привітання набагато простіше зав'язати розмову. Наприклад, можна зазначити, що хлопець постійно бачить дівчину в магазині, значить, у ньому продаються хороші продукти і т. д.

Дуже легко почати знайомство, стоячи в черзі. Зазвичай у цій ситуації людей об'єднує загальне невдоволення. Наприклад, досить сказати: «Як же тяжко стояти в чергах», і поблизу обов'язково хто-небудь погодиться з цим твердженням.

Таким чином, проблема того, як знайомитися з людьми, перестане бути такою серйозною. Висновок

Будь-яке спілкування має бути позитивним. Якщо мова йде про першій бесіді і знайомстві, то не варто вести себе агресивно або намагатися нав'язувати своє спілкування. Якщо незнайомець не налаштований на те, щоб заводити нових друзів, не варто занадто сильно на нього тиснути.

Також важливо пам'ятати, що потрібно вміти не тільки правильно знайомитися, але і вміти підтримувати подальше спілкування. Навіть найкраще перше враження досить легко зіпсувати лише однієї необдуманої фрази. Тому не варто торкатися теми політики, релігії, раси або статі. Краще, якщо початок спілкування буде виключно на відсторонену тематику, в якій думка більшості людей сходиться. Тоді можна буде легко заводити нові знайомства. Автор: Данило 30 Липня, 2018



Категория: Отношения