Мода

Оригінальні подарунки для начальника

Робота в колективі завжди передбачає привітання з святами всіх працівників. До них же відноситься і головний на підприємстві, а саме начальник. Однак часто перед колективом співробітників постає питання: "Що подарувати?" Подарунок для начальника повинен відрізнятися не тільки високою якістю, привабливим зовнішнім виглядом, але і не порушувати межі... ( подробнее )

Секрет Делевинь шляпа

Поэтому не удивительно, что вы редко видите Калифорнийского Шляпнику Ник Фуке без какого-либо головного убора.

“Головные уборы нарисовать определенное количество внимания, так что я мог бы носить шапку или кепку”, - сказал Фуке. “Я обычно делаю уже на моей голове,” он смеялся.

“Хитрость заключается в том, чтобы собственную шляпу... ( подробнее )

Лили Аллен оглушает в прозрачный топ

Певица обнажила ее грудь, В видеть-через сетку сверху, как она покинула Новый Орлеан дом блюза.

Лили Аллен не оставляет ничего для воображения после выступления в Новом Орлеане дом блюза как части ее-нет... ( подробнее )

Фата іспанка: опис, секрети вибору, фото

Кожна наречена мріє про те, щоб головний свято її життя був особливим. Першочерговим у списку важливого можна назвати убрання нареченої. Тривіальні білосніжні сукні на кільцях, щедро прикрашені штучними квітами і стразами, давно всім набридли, сучасні молодята хочуть більшого. Це чудова тенденція, завдяки якій світ моди не втомлюється дивуватися... ( подробнее )

Що таке шерл: опис, властивості, хімічний склад, застосування

Чорний турмалін, або шерл, - дорогоцінний мінерал, що використовується в ювелірних виробах по всьому світу. Він також застосовується в народній медицині для очищення, відновлення і зміцнення тіла і розуму. Розглянемо більш детально, що таке шерл і його магічні і цілющі властивості. Опис

Шерлит, шерл — різновид турмаліну чорного кольору,... ( подробнее )

Меган получает леев, что на пляже Бонди

Но это случилось с принцем Гарри и Меган Маркл этим утром, и они были трезвый.

Они на самом деле довольно хорошо с этим справляюсь.

подробнее )

Модель шлема Виктории Сикрет: ‘меня бесит’

Лоли, 29, сказал, что очень тонкие модели, которые стали основной для бренда нижнего белья не отражают среднестатистическую женщину.

Посмотреть этот пост на Instagram

Нахальная усмешка на нахальный костюм....нет круг для купания с животными #Полароиды

Публикацию Робин Лоули (@robynlawley) на 13 октября, 2018 года на... ( подробнее )

Вибираємо поло з довгим рукавом для хлопчика

Поло з довгим рукавом для хлопчика – безпрограшний варіант, в якому дитина залишиться акуратним і стильним. Поло – це універсальна річ дитячого гардеробу. Вона прекрасно підходить для навчання, для розваг та ігор. У такому одязі легко, рухи вільні, при цьому хлопчик виглядає модно і сучасно. Футболка чи все ж сорочка

Що таке поло? Футболка... ( подробнее )

Брюки кльош від стегна: моделі, особливості, кращі поєднання

Все в людському суспільстві циклічно, а особливо індустрія моди. Те, що було популярним і затребуваним в далекі сімдесяті, знову повертається на полиці справжніх модниць, і мова зараз йде про брюках кльош від стегна. Подібне вбрання струнким і вносить в образ нотки екстравагантності. Головне – це знати, з чим носити брюки кльош від стегна і як гармонійно... ( подробнее )

Крик Меган мода на Серена

Поэтому неудивительно, что супер лестно пары, Меган Маркл просто носил по этическим австралийский дизайнер Запределье джинсовая женщин во всем мире достижения своих кредитных карт.

Сюда приходят хорошие... ( подробнее )