Шоу-бизнес

Ксенія Собчак, Тіна Канделакі і інші гості прем'єрного показу вистави Костянтина Богомолова "АЙ ФАК. Трагедія"

Ксенія Собчак, Михайло Зигар і Альона Долецька

Учора в Москві відбувся прем'єрний показ вистави "АЙ ФАК. Трагедія" Костянтина Богомолова і Майстерні Бруснікіна, який відвідали багато зіркові друзі та шанувальники... ( подробнее )

Юлія Барановська, Божена Ринський та інші на відкритті виставки сучасного мистецтва

Юлія Барановська

Не встиг відгриміти вечір святкування 20-річчя Vogue, як видавничий дім Conde Nast вже зібрав світську Москви на нову вечірку. На цей раз запрошував гостей журнал Tatler. Захід можна було... ( подробнее )

Олена Лядова, Оксана Акіньшина, Олеся Судзиловська та інші на відкритті виставки в Гумі

Олена Лядова

Вчора, 4 грудня, в столичному Гумі відбулося відкриття ретровыставки "Легенди Blackglama", яка приурочена до 50-річчя модного хутряного бренду. Гостями заходу стали Олена Лядова, Оксана Акіньшина,... ( подробнее )

Світлана Бондарчук, Надія Міхалкова та інші на презентації круїзної колекції Miu Miu

Надія Міхалкова

Вчора, 4 грудня, представники столичної тусовки ввечері поспішали в Столешников провулок — в бутіку Miu Miu презентували круїзну колекцію бренду. Барвистий показ в Парижі і не менш яскрава... ( подробнее )

Олена Лядова, Дар'я Мороз, Ірина Слуцька і інші гості модного презентації

Олена Лядова і Дар'я Повереннова

Вчора, 4 грудня, в Москві відкрився флагманський магазин бренду Elena Miro. Подія привернула увагу багатьох столичних зірок — на вечірку, влаштовану в новому бутіку в "Неглинній... ( подробнее )

Віра Брежнєва, Олена Пермінова, Ірина Вінер та інші на вечері в резиденції британського посла

Риналь Мухеметов і Віра Брежнєва

Днями в резиденції британського посла в Москві відбувся гала-прийом, приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі Снідом, — на честь програми "Ніхто не зайвий" фондів UNAIDS... ( подробнее )

Яна Рудковська, Віра Брежнєва, Ксенія Собчак та інші на святкуванні 20-річчя Vogue

Ксенія Собчак

Понеділок — день важкий, але явно не для столичних тусовщиків. Принаймні, на цьому тижні. Вибравшись з танцполу Сімачова і недільних бранчів де-небудь на Патриках, московська світська публіка... ( подробнее )

Світлана Бондарчук, Інгеборга Дапкунайте та інші зустрілися з Франсуа Озоном у Москві

Світлана Бондарчук

В цьому році "прощай" осені московська світська тусовка говорила з легким французьким акцентом. 30 листопада у вузькому колі запрошених "Клубом 418" осіб в Центрі документального кіно... ( подробнее )

Вікторія Дайнеко Юлія Барановська, Олена Ахмадуліна та інші на прем'єрі фільму "Лускунчик і чотири королівства"

Вікторія Дайнеко

Вчора, 2 грудня, в столичному концертному залі "Заряддя" відбулася прем'єра фільму "Лускунчик і чотири королівства" (The Nutcracker and the Four Realms). Побачити картину першими прийшли... ( подробнее )

Світлана і Федір Бондарчук, Ксенія Собчак та інші на благодійному вечорі Action!

Світлана Бондарчук

Вчора, 2 грудня, світська Москва зібралася на щорічному благодійному вечорі Action!, який ось уже сьомий рік поспіль організовує PR-агентство Світлани Бондарчук та Євгенії Попової. Гостями... ( подробнее )