Шоу-бизнес

Яна Рудковська, Тіматі, Ніка Білоцерківська, Сніжана Георгієва та інші на закритій вечірці Chanel у Москві

Яна Рудковська

Минулого вечора світська Москва не тільки дивилася фільм "Палаючий" в "Гоголь-центрі", але і оцінювала нову модель годинника Chanel Code Coco в бутіку Aizel. Яна Рудковська, Тіматі, Ніка... ( подробнее )

Юлія Барановська, Тетяна Геворкян та інші на вечірці в Москві

Юлія Барановська

П'ятничний вечір весь московський бомонд провів у парку культури і відпочинку "Червона Пресня" на спеціальному заході. Дрес-код, природно, в головному кольорі цього літа — сапфіровому.... ( подробнее )

Поліна Гагаріна, Кеті Топурія, Яна Рудковська і інші на червоній доріжці "Премії МУЗ-ТВ 2018"

Поліна Гагаріна

Вчора, 8 червня, ось вже 16-й раз відбулася щорічна церемонія вручення музичних нагород "Премія МУЗ-ТВ". Хто в цьому році став її лауреатом, ніж на цей раз здивував канал глядачів і номінантів... ( подробнее )

Юлія Снигирь, Євген Циганов, Олена Лядова, Оксана Акіньшина та інші на прем'єрі фільму "Палаючий" в Москві

Юлія Снигирь

Сьогодні в московському "Гоголь-центрі" відбулася російська прем'єра фільму "Палаючий" (Burning), нагородженої призом міжнародної асоціації кінокритиків (ФІПРЕССІ) на Каннському кінофестивалі... ( подробнее )

Даша Жукова, Роман Абрамович, Інгеборга Дапкунайте і інші гості дня народження музею "Гараж"

Даша Жукова і Роман Абрамович

Заснований десять років тому Дашею Жуковою і Романом Абрамовичем музей сучасного мистецтва "Гараж" в цьому році відзначає свій перший ювілей. З цієї нагоди вчора, 6 червня,... ( подробнее )

"Спека" насувається: Джанабаєва, Меладзе, Іонова, Орбакайте і інші зірки на pre-party фестивалю

Наталія Іонова, Валерій Меладзе та Альбіна Джанабаєва

Через півтора місяці, з 26 по 29 липня, в місті Баку ось вже втретє пройде Міжнародний музичний фестиваль "Спека". Напередодні ж цієї події в Москві... ( подробнее )

Марія Кожевнікова, Анна Сєдокова, Вікторія Дайнеко і інші на прем'єрі фільму "8 подруг Оушена" в Москві

Марія Кожевнікова

Прем'єра фільму Гері Росса "8 подруг Оушена" (ocean's Eight) пройшла в Лондоні і Нью-Йорку, а тепер черга дійшла до Москви. За кілька днів до виходу картини в російський прокат її побачили... ( подробнее )

Світлана Бондарчук, Надія Оболенцева, Резо Гігінешвілі та інші на концерті Монеточки в московському ресторані

Ліза (Монеточка)

Що ж, схоже, літо все ж прийшло в столицю і нарешті настала улюблена багатьма пора відкритих веранд, коли не можна ховатися від дощу та холоду всередині ресторану, а з задоволенням проводити... ( подробнее )

Маша Федорова, Микола Цискарідзе, Володимир Познер та інші на ювілеї Академії російського балету

Микола Цискарідзе та Маша Федорова

19 червня Академія російського балету імені А. Я. Ваганової відзначала свій 280-й день народження. Гостями ювілею, який пройшов на історичній сцені Великого театру, стали... ( подробнее )

Даша Жукова, Андрій Малахов, Наталія Шкулева та інші на вечірці "Гаража" в Базелі

Рем Колхас, Даша Жукова і Антон Бєлов

Всю останній тиждень музей сучасного мистецтва "Гараж" святкував своє десятиріччя. Основні урочисті заходи пройшли у рідній для "Гаража" Москві, але святкова програма... ( подробнее )