Шоу-бизнес

Олена Летюча, Мадс Міккельсен, Ірина Пегова, Ірина Гриньова та інші на прем'єрі фільму "Загублені в льодах"

Олена Летюча

У Москві відбулася одна з найочікуваніших прем'єр лютого — був показаний фільм "Загублені в льодах" (Arctic) режисера Джо Пенна. Першими серед російських глядачів побачили драму Олена Летюча,... ( подробнее )

Максим Віторган, Надія Оболенцева, Вікторія Ісакова та інші на дні народження "Гоголь-центру"

Надія Оболенцева, Наталія Синдєєва і Резо Гігінешвілі

"Гоголь-центр" з розмахом відзначив шостий день народження. Привітати театр і висловити повагу Кирилу Серебренникову, який все ще перебуває під домашнім... ( подробнее )

Надія Оболенцева і Резо Гігінешвілі, Марія Миронова та інші на прем'єрі фільму "Гучний зв'язок"

Надія Оболенцева і Резо Гігінешвілі

Вчора в столичному кінотеатрі "Жовтень" відбулася прем'єра комедійного фільму "Гучний зв'язок". Першими оцінити картину режисера Олексія Потрібного прийшли Надія Оболенцева... ( подробнее )

Вікторія Шелягова, Тетяна Геворкян, Ірина Чайковська та інші на закритому вечері у Москві

Вікторія Шелягова

Вчора, 14 лютого, у День всіх закоханих світська Москва зібралася в особняку Спиридонова на урочистому закритому вечері, організованому парфумерною компанією Kilian. Гостями святкового... ( подробнее )

Олена Летюча, Юлія Барановська, Андрій Малахов та інші гості на вечірці GQ у Москві

Олена Летюча

Щорічно журнал GQ публікує на своїх сторінках рейтинг 100 найбільш стильних чоловіків". Російське видання підтримує цю традицію, вибираючи яскравих представників із різних сфер діяльності.... ( подробнее )

Пауліна Андрєєва, Федір Бондарчук, Євгенія Брік, Катерина Волкова та інші на прем'єрі фільму "Коханки"

Пауліна Андрєєва і Федір Бондарчук

Напередодні Дня всіх закоханих в Москві пройшов прем'єрний показ комедії "Коханки", знятої режисером Оленою Хазановой. Прем'єра зібрала зірковий склад учасників: Пауліна... ( подробнее )

Юлія Снигирь, Марія Шумакова та інші на презентації кросівок у Москві

Юлія Снигирь

Вчора у флагманському магазині New Balance на Тверській вулиці в Москві пройшла презентація оновленої моделі кросівок 997H. На вечірку в стилі 90-х заглянули Юлія Снигирь, Марія Шумакова, Олександра... ( подробнее )

Уляна Сергеенко, Ксенія Собчак, Сергій Собянін і інші на дні народження клубу "418"

Уляна Сергеенко

Вчора, 13 лютого, інтелектуальний клуб "418" відзначав свій день народження. Взяти участь у цьому святі вирішила ледь не вся світська Москва. Так, гостями вечора стали Уляна Сергеенко, Ксенія... ( подробнее )

Андрій Малахов, Наталія Шкулева, Поліна Аскери, Борис Білоцерківський і інші на романтичному вечері у Москві

Наталія Шкулева і Андрій Малахов

Вчора, 12 лютого, світська Москва зібралася на романтичному вечері під назвою Love Is, який був приурочений до Дня всіх закоханих (це свято в усьому світі відзначатимуть... ( подробнее )

Марія Кожевнікова, Юлія Барановська, Зара і інші зірки з дітьми на модному показі

Юлія Барановська з дітьми

Поки в Нью-Йорку на подіумах вирішується доля трендів на сезон осінь-зима 2019/2020, московський світ моди поринув у фантазії — вчора пройшов показ дитячого одягу від бренду Sasha... ( подробнее )