Шоу-бизнес

banner12

Анна Седокова, Єлизавета Пєскова, Олег Газманов з родиною та інші зірки на спецпоказі фільму "Всі гроші світу"

Анна Сєдокова

"Оскар-2018" не за горами, і в кінотеатрі "Москва" вчора стартував тиждень кінопоказів, присвячених цій події. Відкрила цикл нова картина Рідлі Скотта "Всі гроші світу" (All the Money in the... ( подробнее )

Юлія Барановська, Олена Ахмадуліна, Оксана Федорова та інші на виставці моди

Юлія Барановська

Поки Наталя Водянова веселилася зі своїми зірковими друзями на благодійному ярмарку в Лондоні, в Москві знаменитості зібралися на іншому fashion-заході — днями у столичному "Експоцентрі"... ( подробнее )

Ксенія Собчак, Олена Подкамінська, Вікторія Толстоганова та інші на прем'єрі фільму "Про що говорять чоловіки. Продовження"

Ростислав Хаіт, Каміль Ларін, Леонід Барац, Олександр Демидов

У московському кінотеатрі "Жовтень" пройшов прем'єрний показ комедії "Про що говорять чоловіки. Продовження" — нового фільму від авторів колишніх... ( подробнее )

Андрій Малахов, Катерина Андрєєва, Маша Федорова та інші зірки відзначили Масляну

Андрій Малахов і Ксенія Сухінова

Весь минулий тиждень у Цуму з боку вулиці Кузнецький міст працював масничне містечко, гостей якого чекали майстер-класи за мотивами російської народної творчості, кінетичні... ( подробнее )

Андрій Малахов, Ксенія Соловйова та інші на презентації Олени Ярмак

Ксенія Соловйова, Ярмак Олена і Андрій Малахов

Напередодні Дня всіх закоханих Олена Ярмак зібрала на коктейль друзів і шанувальників бренду Helen Yarmak: на коктейль в готель The Ritz-Carlton в самому серці... ( подробнее )

Світлана Бондарчук, Надія Оболенцева, Стефанія Малікова та інші на автомобільній презентації

Світлана Бондарчук

Вчора, 15 лютого, у Музеї Москви відбувся урочистий коктейль з нагоди презентації нової моделі автомобіля Lamborghini. Гостями вечора стали Світлана Бондарчук, Тетяна Геворкян, Стефанія... ( подробнее )

Ляйсан Утяшева, Філіп Кіркоров, Олена Летюча, Ксенія Сухінова та інші на закритому коктейлі GQ

Ляйсан Утяшева і Маша Федорова

Журнал GQ склав щорічний список "100 найбільш стильних чоловіків" і влаштував з цього приводу традиційний закритий коктейль в Москві. На вечірку в центрі столиці прийшли Ляйсан... ( подробнее )

Олена Летюча, Андрій Малахов, Дар'я Мороз, Олена Кулецька та інші на вручення премії журналу Marie Claire

Олена Летюча

У вівторок ввечері, 13 лютого, в приміщенні Музею Вітчизняної війни 1812 року пройшла церемонія вручення щорічної міжнародної премії Prix d Excellence de la Beaute — 2018 ("Приз пишноти за... ( подробнее )

Крістіна Орбакайте, Інгеборга Дапкунайте, Марина Александрова, Рената Литвинова та інші на відкриття магазину в Москві

Крістіна Орбакайте і Інгеборга Дапкунайте

В Петровському пасажі відбулося урочисте відкриття нового простору BoscoCasa, де тепер зібрано все для затишного будинку. Крістіна Орбакайте, Інгеборга Дапкунайте,... ( подробнее )

Оксана Бондаренко, Маша Федорова, Гриша Ургант та інші на церемонії "Лі-Лу Fashion Awards"

Михайло Друян, Маша Федорова, Оксана Бондаренко, Надія Оболенцева

Вчора, 13 лютого, відбулася щорічна церемонія вручення премій "Лі-Лу Fashion Awards". У цьому році, до речі, "Лі-Лу" відзначив свій 25-річний... ( подробнее )

banner13