Отношения

Слов'янська весілля: опис, традиції, звичаї, вбрання нареченого і нареченої, оформлення залу і столу

Останнім часом молодь стала виявляти непідробний інтерес до старих традицій проведення слов'янських весіль. Оригінальні і багато в чому унікальні звичаї предків часто досить органічно вплітаються в сучасні одруження.

Весілля — подія неймовірно важлива в житті кожної людини, що вимагає ретельної підготовки і знаменує новий етап в житті і... ( подробнее )

Квіти на перше побачення: етикет для побачень, чи варто дарувати квіти, вибір кольорів і варіанти букетів

Який би не був вік людини, а перше побачення – це завжди хвилююче. Тому підготовка до нього займає досить багато часу. І якщо говорити про те, що потрібно проаналізувати чоловікові, так це питання: які квіти подарувати на першому побаченні і чи варто взагалі це робити. Питання етикету

Якщо раніше правила етикету залежали від того, до якого... ( подробнее )

Що таке примусовий фейсситтинг?

Багатьом парам з часом хочеться урізноманітнити сексуальне життя. На допомогу в таких ситуаціях прийде інформаційний бум, де серед іншого можна знайти масу новеньких розваг. Сьогодні мова піде про примусове фейсситтинге. Що це за дивина

Це сексуальна практика, яка часто зустрічається серед любителів БДСМ, але є і фанати, які не є прихильниками... ( подробнее )

Як відбити дівчину у подруги: гуманні способи та рекомендації

До жіночу дружбу у всіх різне ставлення. Одні люди запевняють, що дівчата не вміють дружити, інші ж кажуть, що та персона, яка не вірить у щирість жіночих взаємин, ніколи не зможе перевірити її на собі. Але іноді бувають ситуації, коли подруга зв'язується з поганою компанією. Як відбити дівчину у подруги? Про це Читайте нижче. Попросіть дівчину проаналізувати... ( подробнее )

Чи варто розлучатися з чоловіком? Доводи за і проти розлучення

Якими б не були міцними відносини, вони завжди можуть вичерпати себе. Тільки в казках можна жити довго, щасливо і померти в один день. Звичайно, такі випадки теж бувають, але вони дуже рідкісні. У більшості випадків пересичення партнером у шлюбі настає або на першому році спільного життя, або набагато пізніше. І тоді починають виникати перші думки... ( подробнее )

Варто телефонувати чоловікові першою? В яких випадках можна зателефонувати першої? Жіночі секрети

Налагодити стосунки з чоловіком – це ціле мистецтво. Багато дівчат не володіють нею досконало, тому роблять часті помилки. З-за банальних похибок та власної дурості навіть найкрасивіші дівчата можуть залишитися самотніми. Один із найболючіших питань, яким задається будь-яка дівчина: чи варто телефонувати чоловікові першою? Відповідь шукайте нижче.... ( подробнее )

Вибропуля: відгуки, принцип дії

Багато представниць прекрасної статі мріють про вібраторі, але не готові придбати відразу габаритний девайс. Ідеальне рішення у такому випадку - інтимна іграшка під назвою "вибропуля". Відгуки про неї говорять про те, що вона є мініатюрним джерелом насолоди. Жінки, які вже встигли випробувати даний прилад на собі стверджують, що від його використання... ( подробнее )

Де відсвяткувати весілля: варіанти місць святкування

Кожна дівчинка мріє про красиве весілля. Незалежно від бюджету, наречена хоче, щоб урочистий день, який ознаменує народження її сім'ї, був незабутнім. Де відсвяткувати весілля? Можна вибрати різні локації для організації торжества. Список найпопулярніших шукайте нижче. Заміський котедж

Що може бути простіше, ніж зняти великий заміський... ( подробнее )

Прикраса весілля квітами: ідеї та рекомендації

Як має відбуватися прикраса весілля квітами і що взяти за основу? Якщо ви хочете урізноманітнити своє святкове торжество, то можете додати в нього кілька яскравих букетів, створити фотоарку і т. д. На які квіти варто звернути увагу?

Перш ніж приступити до оформлення, необхідно визначитися з типом квітів. Наприклад: Живі квіти. Надають... ( подробнее )

Що зробити, щоб чоловік прибирав у квартирі?

Звичайна картина: дружина миє підлогу та посуд, пилососить і витирає пил, в той час як улюблений чоловік лежить на дивані, задумливо дивлячись у стелю. Як змусити чоловіка встати і взяти в руку швабру?

Станьте дружину іншому

Ні одному чоловікові на світі не сподобається, якщо його будуть насильно ганяти ганчіркою або ногою по... ( подробнее )