Чому не можна дарувати тапочки: прикмети


Опубликованно 19.01.2018 16:35

Чому не можна дарувати тапочки: прикмети

Ох вже ці забобони! У наш-то час, коли ми оточені надзвичайною технікою, і раптом вірити в якісь давні язичницькі прикмети? Проте знаходяться люди, які в кожному подарунку можуть знайти щось страшне.

Зазвичай вони немолоді. Але їх більш юні знайомі і родичі змушені рахуватися з забобонами. Ось, наприклад, домашнє взуття. Питається: чому не можна дарувати тапочки? Нижче ми розглянемо це оману за всіма пунктами. З глибин тисячоліть

Відлунням з давніх часів висловлюється в наші дні склався в незапам'ятні часи питання: чому не можна дарувати тапочки? На нього люди, схильні до містики, знають не одну відповідь. Така людина насупиться, якщо йому від чистої душі подарувати гарні, теплі, затишні тапочки. «Ти що, смерті моєї хочеш?» – може почути у відповідь на подарунок зовсім ошелешений дарувальник. Особливо, якщо капці виявляться білими. «Бачив я тебе, знаєш, де...», – розхожа фраза, і всім знайома.

У християнській традиції було прийнято надягати покійному людині тапочки. Вважалося, що в такий м'якому взутті він буде легко і безшумно пересуватися по небесам. Тапочки вибиралися білі, з гладенькою тонкою підошвою, тому що на небі на відміну від землі завжди чисто. Цей неодмінний атрибут похорону знають дуже багато. Старий чоловік, який замислюється про смерть, готується до неї і боїться її, може розцінити як подарунок побажання якнайшвидшої смерті і бурхливо, неадекватно відреагувати. Інший варіант

Інші люди пояснюють інакше, чому не можна дарувати тапочки. Для них це символ розлуки. Вони ні за що не принесуть такий подарунок близькій і дорогій людині: «А раптом йому прийде в голову покинути рідну хату?».

Так вже краще не ризикувати і не випробовувати долю, вважають вони, і не робити подібних сюрпризів насамперед собі. Адже при цьому вони дбають про себе, коханого, про те, як вони будуть страждати, якщо їх покине рідний чоловік. Сказати по правді, в цьому є елемент егоїзму. Тому шкода, якщо в магазині вони пройдуть повз красивих і зручних тапок. А між тим на 23 лютого маса жінок, не особливо замислюючись над вибором подарунка, купує або туалетну воду, або пінку для гоління, або шкарпетки, або тапочки, і нічого страшного не відбувається. Просто все залежить від нашого ставлення до подарунка. Що ми собі в голову закладемо, те й станеться. Про це навіть говорили древні римляни, що людина помре тією смертю, яку він собі окреслив. Ця асоціація відноситься просто до питання про наших уявленнях. Як правильно подарувати тапочки?

Навіть самий забобонна людина не відмовиться прийняти симпатичні тапки, якщо дарувальник зажадає їх символічно купити. Вимагаючи викуп за свій дар у розмірі 10 чи 5 копійок, ви відразу знімаєте негатив з подарунка. Тепер це вже весела купівля, навіть, можливо, з торгом. Тут відразу відпаде питання, чому не можна дарувати тапочки. Прикмети злісного характеру, несуть думки про смерть і розлуки, перестануть діяти. Так вважається в народі. Підозрілий натяк

Зараз люди часто не реєструю шлюб, живуть просто разом як одна невелика сім'я: ти і я. Це видима свобода для чоловіка, який не відчуває себе чимось зобов'язаним і не хоче поки мати штамп у паспорті, адже він більш або менш міцно прив'яже його до, можливо, тимчасової половинці.

Має сенс зробити йому подарунок у вигляді тапок? Як він це сприйме? Він може зрозуміти, що жінка хоче міцно з'єднати його з будинком, тобто зазіхає на її свободу вибору. А свобода цінна для кожного. Ось чому не можна дарувати тапочки чоловікові. Йому може прийти в голову звільнитися від пут, які ніби намагається накласти на нього жінка, хоча це зовсім не так. Їй хотілося створити більший затишок і тепло, доставити задоволення красивою обновкою. Це трапляється тільки тоді, коли відносини неміцні, і протягом якого часу ця пара сама розпадеться. При цьому марно, коли жінка картає себе різними докорами, в тому числі і питанням: «Чому не можна дарувати тапочки? А я це зробила, і він пішов з мого життя назавжди!» Вона мучиться із-за поганої прикмети, хоча насправді їй зустрівся ненадійна людина. З ним життя б не налагодилася навіть при наявності дітей.

Якщо відносини тільки починаються, то тапочки в подарунок дуже небажані. Дівчина чи юнак може зрозуміти це як запрошення жити разом, а хто-то з них до цього абсолютно не готовий. Чому не можна дарувати тапочки на Новий рік?

Якщо не вірити в прикмети, то тапочки будуть дуже хорошим подарунком, особливо якщо у них щось покласти ще. Адже на Заході діти розвішують шкарпетки, і Санта Клаус кладе в них подарунки. Тапочки в цьому випадку – альтернатива.

Яскраві, веселі, пухнасті тапочки, особливо з символікою року або красивою витіюватою вишивкою, можуть стати чарівним подарунком. У нас не прийнято дарувати в цей веселе свято предмети гігієни. Це особиста справа кожного. До цього ряду належить чимало речей. Наприклад, рушники. А чому не можна дарувати тапочки на Новий рік? З тієї ж причини, що і рушники. Це ніби натяк, що людина неохайна. А кому це може сподобатися? Так і особливо святкового в цих подарунках нічого немає, якщо вони обрані наспіх і абияк. Вони милі, але в суто побутовому відношенні, а на Новий рік хочеться чогось незвичайного, казкового. Особливо дітям, дівчатам і жінкам - істотам романтичним і мрійливим потрібен подарунок з фантазією. Кому можна подарувати тапочки?

Тільки близької і рідної людини. Мама і бабуся завжди зрозуміють вас правильно. В нашому холодному і сирому кліматі вони могли отримати вже артрит, і теплі тапочки їм сподобаються. Їх натруджені ноги будуть відпочивати в теплі і млості. Тато і дідусь теж зрадіють комфортній домашній взуття. Особливо гарні для літніх людей тапочки з підігрівом. Чому не можна дарувати домашні тапочки? Можна, якщо їх правильно підібрати. Дітлахи, незважаючи на функціональність подарунка, теж можуть зрадіти.

Якщо на них зображений улюблений герой з мультика чи казки, то насичені кольори тапочок зроблять з дівчинки, наприклад, казкову принцесу. Чого ще бажати? А маленькому чоловікові потрібні фіолетові, темно-зелені, мшистого виду домашні тапочки. Він також буде в захваті від маскувального малюнка.

Коханій дівчині можна піднести комплект з ніжних тапочок і махрового халата.

Того, хто постійно працює за комп'ютером, обрадує невагома, не заважає роботі, невідчутна на ногах домашнє взуття. Чому не можна дарувати капці та дзеркало?

З тапками ми, здається, повністю розібралися. А ось дзеркало – це абсолютно особлива річ. Старовинне, в яке виглядали люди різних характерів і поколінь, «увібрав» у себе всі позитивні і негативні якості цих людей. Воно передасть їх новому власникові, і невідомо, як позначиться на його долю. Нове чисте дзеркало не несе в собі нічого ні поганого, ні хорошого, але дарувати його все ж не варто. Дзеркало символізує вікно у потойбічний світ, і яким буде погляд у незвідане - неясно.

Насамкінець варто підкреслити, що подарунки, вибрані з добрими помислами, ніколи ще нікому не зашкодили, а старі забобони краще забути і ніколи не згадувати.



Категория: Мода