Сережки у хрящ вуха: фото з описом
Опубликованно 24.08.2018 03:30
Прокол хряща вуха – одна з поширених різновидів пірсингу як для жінок, так і для чоловіків. Таку прикрасу, як сережка у хрящ вуха буде вам приносити радість і доставляти мало проблем, тільки якщо даний процес здійснений фахівцем у медичному закладі, що має ліцензію, з дотриманням необхідних правил безпеки. При правильному виконанні процедури місце, де був зроблений прокол, заживає безболісно і дуже швидко. Якщо ви роздумуєте про те, щоб провести цю процедуру, то пропонуємо вам ознайомитися з інформацією, викладеною в нашій статті.
Як здійснюється прокол?
Зверніть особливу увагу, що прокол не роблять пістолетом. При так званому «пострілі» хрящ може роздрібнитися. Це досить серйозно ускладнить процес загоювання. Прокол можна здійснювати різними видами голок з маленьким діаметром. Перед процедурою місце, де ви зібралися робити прокол, обов'язково обробляють знеболюючим розчином, а потім антисептиком. Боляче?
Відчуття під час виконання проколу справді не з приємних, але боятися, в принципі, нічого. При правильному проколі біль триває максимум три хвилини. Знеболювання при проколі застосовують виключно для людей, кому це необхідно. Можна проколоти хрящ будинку?
Можна, але через час після виконання маніпуляції з проколом хряща самостійно і в домашніх умовах є ризик того, що гоїтися рана буде з серйозними ускладненнями. У вусі розташована велика кількість рефлекторних зон. Тому кращим рішенням буде звернутися до професіонала своєї справи, має ліцензію, або у відповідний медичний заклад. Протипоказання до проколу
Перед здійсненням проколу дуже важливо переконатися в тому, що у вас немає до нього протипоказань. Отже, пірсинг хряща протипоказаний у нижченаведених випадках: Хронічні захворювання шкіри: сюди входить дерматит, фурункульоз та інші висипання. Зростаючий організм (дитячий вік, період активного росту). Вік має ключове значення. Якщо вам не виповнилося п'ятнадцяти років, краще відмовитися від даної процедури, так як процес проколу може послабити імунітет, і загоєння буде проходити довго. Вагітність, лактаційний період – це час, коли краще не проводити дану процедуру. Психічні захворювання. Порушення згортання крові. Порок серця. Ниркова недостатність. Виразкові хвороби шлунково-кишкового тракту. Онкологічні захворювання. Бронхіальна астма. Схильність до алергії. Гінекологічні захворювання - стрес може спричинити за собою загострення їх і ускладнення. Різні хвороби вуха. Нещодавно перенесені черепно-мозкові травми. Вірусні та інфекційні захворювання.
Як бачите, чимало протипоказань, тому підійти до проколу для носіння сережки в хрящі вуха треба з усією відповідальністю. І незнання клієнтом протипоказань до проведення маніпуляцій з проколом може стати першопричиною важких наслідків.
Тільки в випадку відсутності обмежень можна починати вибирати фахівця. Фото вуха з проколом хряща і сережкою у ньому представлено нижче.
Симптоматика ускладнень після некоректно проколотого вуха
Після здійснення проколу хряща варто дуже уважно за ним стежити. Існує кілька ознак, які є сигналом того, що загоєння йде не за планом: Пульсуючий біль – серйозний ознака неправильного загоєння. Якщо часу після того, як ви робили прокол, пройшло чимало, а вухо продовжує хворіти, то варто звернутися до фахівця, за потреби – до лікаря. Гній – серйозна ознака того, що все йде не за планом. Його не повинно бути, як в перший час, так і через тижні і місяці. Пухлина. Невеликі припухлості можливі виключно в перший час після проколу. Пізніше це є приводом звернутися до лікаря. Формування келоидного шраму або рубця.
У випадку з уповільненням процесу загоєння варто звернутися за медичною допомогою Неправильний вибір майстра
Якщо ви вибрали майстри неправильно, не дотримувались необхідні правила гігієни при проколюванні хряща при наявності протипоказань, ви ризикуєте зіткнутися з низкою ускладнень. Рясна кровотеча. Розвиток дефектів вушної раковини. Порушення зору. Поява келоїдних рубців. Неврит лицьового нерва і багато іншого.
Тому до процедури підбору майстра і установи варто підійти дуже відповідально. Кілька правил поведінки після проколу
Що потрібно робити для того, щоб негативних наслідків після проколу вуха не виникало? Після проведення процедури варто пам'ятати кілька простих правил, які допоможуть зажити вашої рани швидко. Поки ваша ранка повністю не заживе, не виймайте сережки. По закінченні 48 годин регулярно рухайте прикраса вперед і назад по черзі, щоб вдало заживало місце проколу. Дезінфікуйте ранку двічі в день. Після занять фізичними вправами не забувайте очищати ранку антисептиком. Не мочіть вухо три дні після здійснення проколювання. Сережку варто вибирати з надлишком довжини для того, щоб уберегти себе від дискомфорту при появі набряклості. Для хряща використовуйте прикраси з тонким стрижнем. Хороші майстри перед проколом здійснюють маніпуляції, за допомогою яких з'ясовують найкраще місце для проколу. Типи проколу хряща
Існує широкий спектр різновидів проколів хрящової тканини вуха. Нижче представлені основні з них: Рук – отвір, що проходить між двома зонами хряща. Антитрагус – прокол хряща, розміщеного вище мочки вуха. Хелікс – прокол, в результаті якого прикраса вставляється по краю вуха горизонтально. Орбітал – поєднання двох дірок у вусі.
Дэйс – прокол хряща, що знаходиться над слуховим каналом, по напрямку зверху вниз.
Дуже важливо вибирати сережки з матеріалу, який не викликає алергію. Також дуже велике значення має гладка фігурна частина (у разі, якщо фігурна частина буде не гладкою, дуже великий шанс того, що прикраса буде чіплятися за вбрання і доставляти незручності). Головне - це правильно підібрати після пірсингу вуха в хрящі сережки. Різновиди прикрас для проколів в хрящі
Існує величезна кількість різновидів прикрас для проколів в хрящі. Нижче будуть наведені умовні позначення, якими називаються сережки на хрящ вуха. Штанга – це прикраса, що складається з основи, прямої палички, диска, кульки або накрутки.
Микролабрет – відрізняється тонким стрижнем. Банан - вигнутий стрижень з кульками з двох сторін. Спіраль – назва говорить сама за себе, оскільки це сережка у вигляді пружини. Циркуляр - виглядає як півмісяць, а по краях можуть розташовуватися кульки, але необов'язково.
Микробанан – форма штанги з вигнутим стрижнем. Хард – на вигляд це кругле кільце з різними додатками. Лабрет – складається з основи, кульки, накрутки.
Для недавно зроблених проколів краще всього підійдуть штанга, лабрет. Також вид прикраси залежить від того, в якому місці здійснено прокол.
Коли можна змінювати сережку в хрящі вуха? Все гранично просто - як тільки заживе свіжа ранка від проколу. Найменування сировини, з якого зроблені сережки
Для того щоб процес регенерації тканини пройшов швидше, канал формувався правильно, сережки для пірсингу виготовляють з гіпоалергенного матеріалу. Медична сталь – це сталь, яка допомагає швидко гоїтися ранки в місці проколу і є одним з найбільш відомих матеріалів, хоча в Європі від даного складу відмовилися у зв'язку з тим, що він здатний викликати різні запалення при проникненні в кров. Тефлон – це матеріал, який не викликає алергії, тому часто застосовується в пірсинг-культурі. Срібло – це ювелірний матеріал, який не бажано використовувати під час загоєння рани. Окису даного матеріалу здатні викликати непередбачену реакцію в місці загоєння ранки. Зате срібна сережка в хрящі вуха (фото представлено нижче) виглядає досить оригінально. Медичний пластик. Цей вид матеріали досить поширений серед молоді. Він легкий і різноманітний своєю стилістикою, відрізняється колірним різноманітністю, проте не міцний і вимагає дуже обережного шкарпетки прикраси.
Золото – для тільки що зробленого проколу бажано використовувати золото високої проби. Платина вважається кращим матеріалом, хоча і є дорогою. Даний сплав допомагає швидко прижитися прикраси, сприяє швидкому загоєнню ранки.
Звичайно ж, вам вибирати, який матеріал підійде, виходячи з побажань і матеріальних можливостей. Сьогодні неймовірно популярно робити пірсинг вуха. Фото хряща з сережкою, представлені вище, дозволяють розглянути, як виглядають популярні варіації сучасності. Автор: Lena Marlen 22 Серпня, 2018
Категория: Мода