Японські джинси: огляд найкращих брендів


Опубликованно 22.08.2018 05:45

Японські джинси: огляд найкращих брендів

Японські джинси — культова річ для кожного модника. Звідки такий ажіотаж і досить висока ціна на ці штани? Вся справа в тому, що японський денім відрізняється високою якістю і тому є найдорожчим. Так що Японія славиться не тільки сакурою і високими технологіями. Японці ще лідери в світі джинсового моди. У цій статті ми поговоримо про кращих японських джинсах. А також мова піде про технології виготовлення дорогого і якісного японського деніму.

Подорож в історію

Практично кожен модник знає, що еру джинсового моди заснував американець Штраус. Всім знайомий бренд levi's. Коли одяг з деніму здобула велику популярність, він кардинально змінив підхід до виготовлення джинсової тканини. Він вирішив зробити виробництво простіше, а джинси доступніше. В результаті на фабриках все автоматизується, всі процеси виготовлення спрощуються, використовується більш дешеву сировину.

У той же час човниковими верстатами для виробництва деніму дуже зацікавлюються японці. Штраус з легкістю погоджується їх продати. Японці ж, які звикли шанувати традиції і справжню якість, вирішили, що це справжня знахідка, і почали випускати вінтажні американські джинси, дотримуючись усіх канонів. Першим дизайнером, якому випала можливість попрацювати з цими верстатами, був Йошиюкі Хаяші. Його творіння швидко знайшли популярність спочатку в Японії, а потім і за її межами. Так в моду увійшов дорогий японський джинс. Ексклюзивне сировину і якісне обладнання

Для того щоб отримати високоякісний японський джинс, потрібно не тільки вінтажне американське обладнання і секретні технології Штрауса. Якісні японські джинси роблять зі спеціальної тканини. Для її виготовлення використовують бавовну-сирець. Він складається з насіння і волокон в співвідношенні 60% /40%. Якість полотна залежить також від довжини волокон, які огортають насіння. Для виробництва тканини використовується спеціальний вид бавовни (бавовна-сирець). Його вирощують спеціально і у невеликих обсягах, оскільки догляд за цією рослиною — ціле мистецтво. Найдорожчі джинси виробляють з барбадосского бавовнику і зімбабвійського бавовни. З цієї сировини на фабриках роблять бавовняну нитку. Стадії виготовлення

В процесі виробництва бавовна проходить кілька стадій: розпушення; очищення; змішування; тіпання.

Бавовняна маса відправляється на чесальні машини. Там її розріджують і прибирають неякісні короткі волоски. Адже чим довше волокно, тим вище якість виробу. Це тільки перший етап виробництва. Після того сировину оговтується на спеціальні верстати (стрічкові машини) і трансформується в ровницу. Так називається дуже товста міцна нитка.

Далі міцність нитки підвищується на спеціальних рівничних машинах веретенного прядіння. На виході виходить матеріал різної товщини. Саме така тканина найбільше цінується шанувальниками деніму. Забарвлення

У процесі прядіння паралельно також відбувається фарбування ниток. При прядінні змішуються пофарбовані нитки і натуральні. В цьому і полягає секрет неоднорідного кольору японських джинсів. Так виходить горезвісний відтінок індиго, який так люблять шанувальники. Цей колір — щось середнє між фіолетовим і синім.

В Японії джинси забарвлюють тільки в колір індиго. Раніше для цього використовували тільки натуральні барвники. Зараз барвники синтезують в хімічних лабораторіях. Але все ж багато бренди не відмовляються від натурального способу фарбування. І не даремно, оскільки таким чином виходить більш стійкий і неоднорідний відтінок. Саме такі японські джини з часом красиво змінюють колір і вицвітають при стиранні. Що таке денім?

Цей матеріал відноситься до різновидів саржі. Матерія має діагональне плетіння. По тому, як розташовані нитки, можна судити про якість сировини. Завдяки саржевому плетіння виробник отримує різний малюнок. Якщо взяти в руки джинс і розтягнути, то можна розглянути напрям ниток. Саме з них і виходить ексклюзивний малюнок.

Далі готову матерію згортають в рулони і везуть на виробничі майданчики. Тут вже підключаються закрійники. Вони розкроюють вироби згідно лекалами. Ексклюзивні шви

Деякі виробники при пошитті використовують старовинні швейні машинки. Адже тільки вони можуть створювати види швів, на які не здатні сучасні апарати. Мало того, є деталі, які стачаются вручну. Традиційно краю японських джинсів обробляються ланцюговим стібком.

Після того як модель повністю зшита, деякі виробники застосовують постобробку для того, щоб надати виробам незвичайний вигляд. Для цього в ряді випадків використовують хімічні речовини: хлорку; кислоту; ензими.

Також застосовують механічну обробку. Тертя наждачним папером, пемзою. Ще джинси перуть у спеціальній пральній машині з камінням.

Сухий денім

Найбільше модники полюють за сухим денімом. При виробництві цих штанів матерія жодного разу не піддавалася пранню. Також штани не перуть після завершення всіх етапів пошиття. У самому кінці, для того щоб річ не «сідала», її піддають такому процесу, як санфоризация.

Виробники попереджають покупців, що такі речі бажано не прати як мінімум рік. Тоді вони придбають індивідуальні мітки і унікальний малюнок. Це заломи, потертості.

В процесі читання цієї статті стає зрозуміло, чому модники так люблять японські джинси. Висока ціна також пояснюється дорогим сировиною і складним процесом виготовлення. На багатьох етапах при цьому використовується ручна праця. Тому такі речі є ексклюзивними і елітарними.

Найбільше фабрик, які виробляють денім, знаходиться в районі Кодзіма міста Kurashiki. Він знаходиться в префектурі Окаяма. Приїхавши до Японії, туристи навіть можуть записатися на екскурсійну програму, в процесі якої можна відвідати фабрики і музей джинса. Якщо ви в Японії найближчим часом не збираєтеся, подумайте про те, щоб придбати пару легендарних ексклюзивних штанів. Далі поговоримо про бренди японських джинсів. Neighborhood

Це брюки, які состариваются елегантно і незвично. Такий відтінок джинса недоступний за межами Японії.

Ідейний натхненник бренду - Шинсуке Такизава. Це дизайнер, який до цього займався популяризацією старовинних видів мотоциклів. Він вніс великий внесок у розвиток мотокультури в Японії. Коли він почав шити джинси, то сюди він просто переніс мотоциклетну і військову тематику. Бренд зараз знаходиться на піку популярності і розширює лінії. Samurai

Гасло торгової марки: «Ми намагаємося зробити джинси міцними, як самурайський клинок, то є міцними і надійними». Ці штани змінюють своє забарвлення протягом декількох місяців. Після цього вони набувають абсолютно ексклюзивний вид.

Торгова марка з'явилася в 1997 році. Бренд вирішив виділитися тим, що не просто повторює культові моделі і процеси виготовлення класичних американських джинсів, а й приносить у кожну колекцію щось самобутнє.

Модники знають, що в моделях силуети повторюються Lee і levi's. Але якщо розглянути штани більш детально, то можна відзначити ексклюзивні рядки на задніх кишенях. Вони стають видні тільки в той момент, коли брюки гарненько потруться і втратять первісний колір. Джинси декоровані фурнітурою з японської символікою: сакурою; барабанами; іншою символікою японської культури. Blue Blue Japan

Ця торгова марка відрізняється тим, що виготовляє джини декількох відтінків синього. Вони варіюються від темно-синього до блакитного.

Mizra

Джинси відшиваються на фабриці в Окаямі, однак потім вони відправляються на власний завод торгової марки в Кіото. Там їх обробляють спеціальним чином. Після цього процесу ця тканина набуває ексклюзивні властивості. В дизайні цих штанів також присутні елементи матерії для кімоно. Тут використовуються оригінальні орнаменти старовинного одягу. Вони були створені ще в 1912-1926 роках. Тканини для кімоно забарвлюються за технологією, що з'явилася ще в 17 столітті. Вона має назву «юдзен-дзомэ». Це спосіб фарбування, який дозволяє виробляти особливі, дуже тонкі графічні малюнки на матерії.

45rpm

Фірма заснована в 1977 році. Вона виробляє одні з найдорожчих японських джинсів. Вартість пари - від 300 доларів і більше. Є преміум моделі: Sorahiko і Jomon. Їх вартість наближається до тисячі доларів. Ці дорогі моделі не продаються в інтернет-магазинах принципово.

Розробники дуже прискіпливо ставляться до вибору матеріалу для колекцій. Бренд шиє джинси тільки з гібридного бавовни Suvin і зімбабвійського сировини. Oikawa Denim

Бренд, який не потребує реклами. Штани цієї торгової марки мають всі світові знаменитості. Купити у Москві японські джинси Oikawa Denim можна в інтернет-магазині, який уклав договір з брендом і є ексклюзивним партнером. Такі торгові майданчики дають гарантію автентичності продукції. Магазини японських джинсів

Шукайте, де замовити японський денім? Ви можете придбати заповітну пару тут: Denimio.com; OkayamaDenim.com; Rakuten.com; Evisu.com; Uniqlo.com; Samurai-jeans.co.jp; Dartisan-onlineshop.com; JapanBlueJeans.com. Розміри японських джинсів

Розмірна сітка японських штанів з деніму повністю відповідає американської та європейської розмірній сітці.

Ви можете взяти будь-яку пару джинсів, які на вас ідеально сидять, і зробити по ній виміри. Щоб не помилитися, заміряти все слід поетапно. Почати роботу слід з вимірів талії і закінчити шириною.

Щоб зняти мірку з талії, просто застебніть верхню гудзик і покладіть джинси на рівну поверхню. Далі потрібно зняти мірку, яка називається «переднє підвищення». Заміряємо відстань від промежини до верхньої точки в області талії.

Далі заміряйте стегно. Мірку потрібно знімати від точки в промежині до зовнішньої сторони штанини в районі стегна. Тепер перейдіть до зняття мірки «коліно». Відкладіть стрічкою 31 см від промежини до коліна. Позначте цю точку. Тепер заміряйте ширину штанини в цій області. Далі вам потрібно дізнатися напівобхват краю штанів. Трохи вище ви бачите таблицю, за якою можна визначити свій розмір японських джинсів. Він повністю відповідає європейському.

Відгуки про японських джинсах тільки хороші. Це товар преміум-класу для справжніх модників і цінителів ексклюзиву. Автор: Катерина Зеленюк 20 Серпня, 2018



Категория: Мода