Ірина Безрукова, Дар'я Мороз, Костянтин Хабенський та інші на прем'єрі водного шоу в Москві


Опубликованно 25.12.2018 01:00

Ірина Безрукова, Дар'я Мороз, Костянтин Хабенський та інші на прем'єрі водного шоу в Москві

Ірина Безрукова

У минулі вихідні В одному з найбільших океанаріумів Європи, столичному "Москвариуме" на ВДНГ, відбулася прем'єра водного шоу "Навколо світу за Новий рік". Його гостями стали Дар'я Мороз, Ірина Безрукова, Костянтин Хабенський, Валерія Гай Германіка і інші знаменитості, багато з яких завітали на шоу разом зі своїми дітьми.

Присутні стали свідками яскравих та вражаючих виступів: складні і захоплюючі трюки виконали не тільки циркові артисти, але і морські тварини, серед яких були моржі, дельфіни, морські леви, білуха і косатки. Номери з їх участю особливо вразили маленьких відвідувачів океанаріуму.

Мені все сподобалося, все дуже позитивно. Професійне уявлення з хорошим почуттям гумору. Це може бути новорічної історією, може бути, не новорічній — який завгодно,

— поділився враженнями Костянтин Хабенський, який, до речі, прийшов на шоу разом зі своєю вагітною дружиною Ольгою Литвинової і дворічною донькою Сашею, але в кадр вони, на жаль, не потрапили.

Дарина Мороз з дочкою Анною

Ірина Безрукова

Валерія Гай Германіка з дочками Северіної і Октавией

Валерія Гай Германіка з дочкою Октавией

Костянтин Хабенський

Тетяна Волосожар з дочкою Анжелікою

Оксана Домніна і Роман Костомаров з сином Іллею і дочкою Анастасією і Тетяна Волосожар з дочкою АнжелікоюКатегория: Шоу-бизнес