Як поміряти розмір пальця під кільце?


Опубликованно 07.11.2018 12:56

Як поміряти розмір пальця під кільце?

Вибирати красиві прикраси – це завжди заняття приємне, навіть коли це робиться не для себе, а для близькі людей в якості подарунка на свята або сюрпризу без приводу. Процес вибору – завдання не з простих, особливо якщо ви підбираєте прикраса з дорогоцінних металів, які коштують чимало. Зовсім не хочеться, щоб радість від подарунка затьмарив неправильно підібраний розмір виробу. Що робити?

Якщо ви підбираєте подарунок комусь, то не покладайтеся тільки на свій смак, але і на стиль людини, для якого готується подарунок. Завдання подвійно ускладнюється, якщо прикраса купується не особисто, а через інтернет-магазин. Тут доведеться знати і параметри пальчика, тому що поміряти виріб вийде тільки після покупки. Як показує практика, багато дівчат і хлопці, які носять кільця, навіть не підозрюють, який у них розмір. Проте підібрати собі або кому-небудь прикрасу за розміром можна і самостійно, без допомоги фахівця, залишилося тільки визначити розмір кільця.

Які існують стандарти

Кільця також мають розмірний ряд. Починається він від 16.0 і закінчується 24.0. Звичайно, це не єдині існуючі параметри, і можливо виготовлення ювелірних виробів під замовлення з розмірами від 14.0 до 15.5, а також 24.5 – 25.0. А наведені вище цифри – це ті стандартні розміри, у яких зазвичай ювелірні компанії масово випускають свої прикраса по всьому світу. Також варто відзначити, що різниця між размерамит становить 0,5. Тобто за 16.0 слід 16.5, а потім 17.0, 17.5 і так далі. Жіночими прийнято вважати показники від 16.0 до 19.0, чоловічі – від 19.0 до 24.0.

Як визначити стандартні розміри самостійно без вимірювань

Звичайно, не завжди є можливість самостійно дізнатися точний розмір кільця для людини. Орієнтовним помічником може стати наступна пам'ятка. Як поміряти розмір пальця будинку? Допоможуть наступні поради: Жінки у ваговій категорії до 60 кілограмів і зростом до 170 сантиметрів зазвичай носять кільця розмірів від 16.0 до 17.5. Жінкам вище 170 сантиметрів, які важать більше 60 кілограмів, зазвичай підходять розміри від 18.0 до 19.5. Чоловікам у вазі до 80 кілограмів – від 18.5 до 20.5. А для чоловіків, які важать більше 80 кг, зазвичай підходять розміри, починаючи від 21 і вище.

Орієнтуватися на дані показники досить складно, адже вони досить приблизні.

Як самостійно виміряти розмір кільця

Існує безліч способів. Ми відзначимо самі перевірені. Як поміряти розмір пальця: Візьміть своє кільце, яке підходить вам за розміром, помістіть його на чистий аркуш паперу, потім обведіть перстень олівцем всередині. Після чого виміряйте діаметр лінійкою в найширшому місці. Без використання кільця можна виміряти розмір за допомогою пальця. Для цього потрібно всього лише обмотати нитку навколо пальчика, відрізати її, виміряти довжину в міліметрах і розділити на 3,14. Найточніший метод – це вимірювання прикраси за допомогою штангенциркуля, яким вимірюється внутрішній діаметр прикраси.

Дані способи, що дозволяють поміряти розмір пальця для кільця, вважаються найбільш часто використовуваними.

Як зробити виміри непомітно

Перед вами самий важкий питання: як поміряти розмір пальця під кільце непомітно? Тут все простіше, ніж могло здаватися. Розглянемо кілька найбільш популярних способів. Як поміряти розмір пальця під кільце непомітно: Непомітно візьміть кільце людини, якій ви зібралися дарувати подарунок. Якщо у вас є доступ до скриньок прикрас вашої дівчини – це ідеально. Вона не встигне помітити пропажу, а ви вже швиденько справите заміри по одному з наведених вище способів. Якщо підвернулася така можливість, що кільце, з яким зазвичай господиня не розлучається, виявилося на секунду без нагляду (наприклад, вона пішла в душ або мити посуд), швидко надіньте кільце на будь палець і запам'ятайте рівень до якого воно налазить. Для більшої впевненості відмітьте цей рівень ручкою, щоб не забути. Діємо швидко і чітко. Можна включити всі свої акторські здібності і акуратно в процесі розмови вивідати розмір у одержувача прикраси. Для дівчат відмінний варіант – психологічні тести. Просто підкоригуйте деякі питання і підсуньте своїй дамі анкету з потрібним питанням. Головне, щоб ніхто нічого не запідозрив. Якщо жоден з наведених способів не підійшов, не варто впадати в паніку. Один варіант, який спрацює завжди, навіть якщо ваш об'єкт любові не має ніяких кілець, все ж є. Ваше завдання – відшукати рукавичку. Однак не забувайте про те, що рукавички повинні бути тонкими, в'язані рукавиці точно не підійдуть. Ваше завдання - в тому, щоб прийти в ювелірний магазин з рукавичкою, де вже продавці допоможуть вам з вибором відповідного розміру кільця.

Питання, як поміряти розмір пальця, завжди актуальне, особливо для хлопців, які збираються зробити пропозицію своїй коханій.

В яких випадках не рекомендується знімати мірки на розмір колечка

Організм людини ніколи не перебуває в стабільному стані, його суть – це рух. Наприклад, в будинку холодно – тіло реагує на низьку температуру тим, що стискається, щоб зберегти тепло. А от коли жарко, воно робить все, щоб позбавитися від зайвої води в організмі. Саме тому важливо звернути увагу на список умов, які можуть дати похибка у вимірюванні розміру кільця: Висока температура тіла. Сильна спека на вулиці або, приміром, ви тривалий час перебуваєте у приміщенні з високою температурою повітря. Якщо попередньо було випито багато рідини. Після активних фізичних навантажень.

За даних обставин розмір пальця може збільшуватися в кращому випадку на половинку, а то й на цілий розмір. Автор: Валерія Дашкевич 7 Листопада, 2018Категория: Мода