Мастило "Контекс": відгуки, рекомендації, інструкція по застосуванню, плюси і мінуси


Опубликованно 03.11.2018 17:28

Мастило

На сьогоднішній день багато пар воліють користуватися різними мастилами, які роблять процес злягання більш приємним, а також вносять до нього деяку різноманітність. З численних подібних товарів широкою популярністю користуються ті, що виробляються всесвітньо відомим брендом Contex. Розглянемо далі перелік їх видів, особливості використання, а також деякі відгуки споживачів даної продукції.

Про плюси і мінуси мастил

Окрему увагу слід звернути на особливості мастил "Контекс". У відгуках про них йдеться про те, що будь-який тип даного продукту має як плюси, так і мінуси. Що стосується позитивних моментів, що супроводжують їх використання, то вони полягають в наданні різноманітності звичного статевого акту, а також поліпшення ковзання, що особливо важливо для тих представниць прекрасної статі, які з якихось причин не можуть самостійно виділяти необхідну кількість мастила.

У відгуках про інтимні гель-мастилах "Контекс" фахівці в області медицини і сексології відзначають те, що активні речовини, з яких складаються продукти, що заважають діяльності сперматозоїдів, однак у той же час багато людей переконані в тому, що це є позитивною якістю коштів розглянутої лінії.

В числі негативних відгуків про гель-мастилах "Контекс" дуже рідко, але згадується про подразненнях, які були викликані активними компонентами, що входять до складу цього інтимного кошти. Фахівці в області гінекології нерідко відзначають те, що із-за взаємодії мастил з природною мікрофлорою жіночого піхви у ньому нерідко відбуваються інфекційні реакції, викликані впливом гліцерину, який є у складі більшості продукції фірми.

Однак незважаючи на наявність негативних відгуків про мастилах "Контекс", більшість людей все ж таки віддає перевагу використовувати даний продукт, дія якого насправді може бути досить різноманітним. Крім забезпечення поліпшеного ковзання окремі групи даного засобу здатні впливати на тривалість статевого акту, надання більшої яскравості відчуттів і т. п. Розглянемо особливості впливу найбільш популярних інтимних продуктів фірми.

Contex Long Love

Contex Long Love - це досить популярна мастило, вироблена всесвітньо відомим брендом. Крім забезпечення поліпшеного ковзання, дія даного засобу спрямоване на значне продовження статевого акту, в результаті чого відтягується процес еякуляції у чоловіка. Такий результат досягається за рахунок активного впливу ментолу, що входить до складу продукту - він дає охолоджуючий ефект.

У відгуках про продукт йдеться про те, що під час його використання на поверхні статевих органів відчувається легкий холодок, який сприяє зниженню рівня чутливості. Також у коментарях, залишених на адресу розглянутого кошти, досить часто згадується про те, що воно не залишає слідів на тканини. А гінекологи відзначають, що активні компоненти продукту не порушують природну мікрофлору жіночого піхви, що є великим плюсом. Середня вартість Contex Long Love в аптеках Росії становить 400 рублів.

Contex Strong

У відгуках про мастило "Контекс Стронг" досить часто йдеться про те, що даний засіб має властивість довго не стиратися і не вбирається в шкіру, а також тканини піхви. На практиці такі особливості дозволяють зробити процес інтиму більш комфортним, приємним і безболісним. Продукт володіє відмінними ковзаючими властивостями, які забезпечуються завдяки масляним компонентів, що входять до його складу. У списку інгредієнтів також є екстракт алое, що володіє загоюючими властивостями, знімає виникають подразнення. Завдяки вказаним комплексу перерахованих характеристик Contex strong ідеально підходить для заняття анальним сексом.

Середня вартість інтимного гелю в російських аптеках складає близько 450-500 рублів за стандартний м'який флакон об'ємом 30 мл У відгуках про мастилі йдеться про його економічності - продукту характерний мінімальний витрата. Contex Flash

Для шанувальників жаркого сексу, супроводжуваного масою позитивних та яскравих відчуттів, ідеально підійде змащення Contex Flash. Цей продукт створений із стандартних компонентів, і доповнено зігріваючими і сильно збудливим інгредієнтами, в число яких включені кориця з ялівцем, а також масло кмину.

У відгуках про інтимне мастилі "Контекс Флеш" йдеться про те, що даний продукт дозволяє партнерам отримати незабутні відчуття під час статевого контакту. Розробники запевняють у тому, що такий ефект досягається завдяки поліпшеній стимуляції кровообігу в області статевих органів. Слід зазначити, що такий продукт має антибактеріальний ефект, а його використання сприяє значній мінімізації подразнень і травм. Contex Silk

Багато людей вважають за краще вносити різноманітність в інтимне життя з допомогою змащення Contex Silk, яка, як і Contex Strong, відмінно підходить для заняття анальним сексом. Цей продукт зроблений на основі високоякісного силікону, сполученого з гелем (4%).

У відгуках про Contex Silk споживачі нерідко відзначають безпеку використання кошти, а також значно спрощене ковзання. У процесі застосування розглянутої мастила партнери не відчувають дискомфорту, що також є істотним плюсом продукту.

Середня вартість Contex Silk в аптеках Росії становить 450-500 рублів, що більшість споживачів вважають цілком прийнятним показником. Contex Wave

Ще одним популярним інтимним продуктом вважається мастило "Контекс Wave". У відгуках про нього нерідко відзначається високий рівень якості, який дозволяє використовувати засіб навіть тим представницям прекрасної статі, які перебувають у стані клімаксу. Основна дія інтимного гелю Contex Wave спрямоване на максимальне зволоження стінок жіночого піхви, а також на його захист від можливого виникнення мікротравм.

До складу продукту входить дуже цінний компонент - пантенол, який володіє захисними властивостями. Засіб виготовляється на водній основі, з-за чого воно не підходить для використання під час анального сексу. Більш того, у відгуках про гель-змащення "Контекс" з пантенолом йдеться про те, що даний продукт має властивість швидко вбирається і стиратися, з-за чого його витрата може бути досить великим. Також в коментарях зазначається додатковий плюс кошти - в його складі повністю відсутня спирт, завдяки чому цей вид змащення можна наносити на латексні вироби, в тому числі і презервативи. Також цей гель не порушує природний баланс мікрофлори жіночої піхви.

У більшості коментарів, залишених на адресу розглянутого інтимного гелю, йдеться про усунення сухості жіночого піхви, яка характерна для представниць прекрасної статі в післяопераційний період, під час клімаксу і т. п.

У відгуках про мастило "Контекс" з пантенолом йдеться про те, що чималим плюсом продукту є те, що він має невисоку вартість. Середня ціна флакона Contex Wave - близько 350-400 рублів.

Contex Romantic Pllus

Головна особливість змащення Contex Plus Romantic полягає в тому, що цей продукт має приємний аромат, який може бути різноманітним. Цей інтимний гель відмінно підійде для шанувальників нових відчуттів, а також для тих, хто дбає про стан внутрішньої мікрофлори піхви.

Продукт включає в свій склад зелений чай. Він не тільки відмінно сприяє відновленню мікрофлори піхви, але також має протигрибковий і протибактеріальний ефект.

Як використовувати змазку

Для того щоб отримати бажаний ефект, необхідно не тільки вдало вибрати відповідну мастило, але ще і правильно її використовувати. У будь-якій ситуації слід пам'ятати про те, що наносити гелі, вироблені фірмою "Контекс" необхідно на область статевих органів і тільки зовні. У тому випадку, якщо в процесі використання хто-небудь з партнерів відчув неприємні відчуття (особливо, печіння або свербіж), необхідно відразу ж промити уражене місце водою. Практика показує, що після такого простого дії ефект зникає. Як нескладно здогадатися, згодом використання цього виду продукту небажано. У відгуках про мастилах "Контекс" нерідко йдеться про те, що спочатку новий вид кошти краще всього купувати в малій тубі, обсяг якої становить 30 мл.

Як відомо, змащення "Контекс" мають сперміцидними властивостями, тобто погіршать активні властивості сперми. Однак цей фактор не означає, що розглянутий вид інтимного продукту може виступати в ролі контрацептиву.

Запобіжні заходи для чоловіків

Фахівці в області сексології ні в якому разі не рекомендують наносити розглянуті кошти на чоловічі статеві органи. Як показує практика, в таких ситуаціях дуже часто спостерігаються подразнення. Особливо даний продукт не рекомендується наносити на травмовані ділянки. Після статевого акту засіб необхідно ретельно змити під теплою проточною водою.

Необхідно також пам'ятати про те, що в процесі використання треба наносити тільки один вид мастила, так як у випадку їх поєднання можна спостерігати непередбачені реакції.

Де придбати змазку

Як показує практика, багато людей, які бажають урізноманітнити своє сексуальне життя з допомогою мастила, часом не знають, де її можна придбати. Слід відзначити, що робити це необхідно в спеціалізованих магазинах, у офіційних постачальників або в аптеках міста. В процесі покупки треба звернути увагу на те, чи має інтимний гель відповідний сертифікат, так як підробки зустрічаються нерідко. А контрафактні мастила часто викликають неприємні ефекти.

В процесі покупки також треба звертати увагу на вартість товару - середня ціна флакона мастила становить близько 400 рублів, в залежності від того ефекту, який гарантується в процесі її використання. Автор: Наталія Бардо 3 Листопада, 2018Категория: Отношения