Дивовижний випадок в Єревані: Після видалення 9-кілограмової міоми жінка народила здорову дитину


Опубликованно 01.11.2018 01:48

Дивовижний випадок в Єревані: Після видалення 9-кілограмової міоми жінка народила здорову дитину

Довгий час у 24-річної Діани Григорян були сильні болі в області живота, і вона відчувала, що набирала вагу день від дня. Одного разу вона звернулася в МЦ «ЕРЕБУНІ», і те, що лікарі у неї виявили, шокувало не тільки її, але і самих лікарів. В порожнині живота у неї була виявлена міома вагою близько 9 кг УЗД також виявило – Діана була вагітна.

У пологовому будинку МЦ «ЕРЕБУНІ» відразу ж було організовано консиліум, і фахівці прийшли до єдиного рішення: необхідно оперувати. Фахівці центру на чолі з директором пологового будинку Андраніком Погосяном провели складну операцію: гігантська міома була видалена. Коли її обидва вузла зважили, виявилося, що пухлина важила 8600 грамів. Хоча був високий ризик викидня, все обійшлося, і вагітність Діани тривала після операції.

Лікарі зробили все можливе і неможливе для збереження вагітності. Протягом наступних 5 місяців вагітності Діана була під постійним контролем у відділенні вагітних високого ризику МЦ «ЕРЕБУНІ». По закінченні 9 місяців було проведено довгоочікуване кесарів розтин, і народилася здорова дівчинка вагою 3 кгКатегория: Новости