Жіночий еякулят як нормальне фізіологічне виділення


Опубликованно 01.10.2018 23:08

Жіночий еякулят як нормальне фізіологічне виділення

Жіноча еякуляція або сквіртінг - це явище потрібно розглядати з точки зору фізіології. Багато вчених вивчають дану тематику, присвячують безліч свого часу докладним нюансам і цікавим фактам.

Попередником для еякуляції є оргазм. Тобто одне без іншого не станеться. На піку задоволення у жінок, як, втім, і у чоловіків, виділяється якась рідина із статевих органів. Способів досягнення оргазму величезна кількість. Це як традиційні статеві акти, так і мастурбація. Відповідно і виділення відрізняються.

Суть жіночої еякуляції полягає в тому, що при отриманні безпосередньо самого піку задоволення виділяється рідина з області сечівника. Сам процес виділення відбувається досить швидко – випускається струмінь, хоча при цьому можливе виділення абсолютно різної кількості рідини.

Зовнішній вигляд

На що ж схожий жіночий еякулят? На перший погляд, можна подумати, що це сеча. Дійсно, це подоба сечі, так як в рідинах є подібні компоненти, проте жіночі виділення мають свої специфічні ознаки.

Вони схожі на тягучу рідину в порівнянні з сечею, без запаху і з самим різноманітним смаком. Останнє – ознака досить мінливий. Кілька разів за місяць змінюється смак. Він може бути гострим, кислим з якоїсь терпкістю або солодким за кілька днів до менструацій. Процес виділення еякуляту

Сквіртінг, як і чоловіча сперма, характеризується накопиченням перед фізичним викидом і різного роду приносить задоволення. Не дивно, що після оргазму і, як наслідок, виділення рідини, жінка задоволена як фізично, так і морально. Стимуляція або тренування для зміцнення м'язів статевих

У повсякденному житті важко змусити когось проводити звичайні спортивні тренування, а що говорити про тренуванні статевих органів? Звичайно, наступні можливості після цього дуже привабливі. Це і є одна з небагатьох причин чому жінки вирішуються на тренування.

Стимуляція є помічником для виділення еякуляту. Деякі вчені вважають, що для цього необхідно тренувати інтимні м'язи. При цьому поліпшується система кровообігу та зміцнюються м'язи.

Також вправи для зміцнення м'язів підсилюють сексуальний контроль і збільшують тривалість оргазму.

Ось приклад тренування: при появі позиву до сечовипускання потрібно спочатку зупиняти його на кілька секунд, а після вже робити. Робити такі заняття рекомендується кожен день, причому по кілька разів.

Піхвові м'язи можна розвивати, ввівши всередину кілька пальців долонею вгору. Їх необхідно притиснути до долоні, ніби жінка хоче когось приманити. Метод так і називається – «приманювання».

Аналогом попереднього способу є і кругові рух пальцями всередині піхви. Така техніка використовується як доповнення до інших. Склад жіночої еякуляції

Деякі вчені вважають, що еякулят – це просто змазка або стресове нетримання. З чого ж він складається? Фото жіночого еякуляту представлено нижче.

До складу входять такі компоненти: Глюкоза – органічна сполука, властивість якого – надавати солодкість. Фосфатаза – фермент і каталізатор. Сечовина – це органічна сполука тверда по своїй природі. Креатинін – один з головних показників діяльності нирок, організм позбавляється від нього шляхом виведення через сечу.

Завдяки останнім двом компонентам, і вважається, що жіночий еякулят дуже схожий на сечу. Вони надають такого вигляду, хоча запах відсутній зовсім. Мастурбація як природний спосіб задоволення

Вище були описані методики досягнення піку задоволення самостійно у вигляді стимуляції статевих органів. Вони досить ефективні, виділяється кількість рідини, порівнянне з виділеннями при звичайному статевому акті.

Отже, жіночий еякулят після мастурбації аналогічний виділень після статевого акту.

Психологічна сторона питання

Задоволення інтимним життям – одна з головних сторін успішного союзу. Але задоволені жінки виділенням настільки специфічною рідини? І як до цього поставляться партнери?

Більша кількість жінок в силу свого виховання соромляться своїх виділень, хоча вони і є фізіологічним процесом. Боязнь, що партнер побачить цю в'язку рідину, заважає їм розкріпачитися і, відповідно, досягти піку задоволення. Отримання оргазму може, і часто жінки вдаються до симулювання.

Багато залежить і від чоловіка. Якщо він не розуміє, що таке жіноча еякуляція, і ставиться до цього гидливо, можна спробувати самостійно пояснити. В крайньому випадку, вдатися до консультації сексопатолога. У більшості випадків чоловіки обізнані і навпаки заспокоюють свою партнерку, переконують у природності цього дійства. Ті партнери, які сприйняли все як є, навіть збуджуються при появі жіночої еякуляції.

Розуміння і увага до фізіологічним особливостям один одного призведе до того, що відносини будуть на висоті. Автор: Попова Марина 1 Жовтня 2018Категория: Отношения